Žaluzie a stínící technika – nový plášť pro vaše okna

Nenechte si v parném létě pražit slunce do oken. Zajistíme vám doma či v kanceláři příjemné klima a chladivý stín. Pomocí žaluzií, rolet a markýz.

Díky žaluziím nebo venkovním roletám navíc elegantně dotvoříme vzhled vašeho domu, bytu nebo administrativní budovy. A to nejen z venku, ale i uvnitř. Rovněž ochráníme interiér před zvědavýma očima eventuálních nenechavců i náhodných kolemjdoucích.

Naše nabídka je široká. Poradíme vám s výběrem žaluzií, zdarma vyměříme potřebné rozměry, vyrobíme pro vás žaluzie na míru a odborně namontujeme. Cenová nabídka je zdarma.

Vnitřní žaluzie a rolety

Vnitřní žaluzie nebo rolety zastupují účinný způsob stínění a snadné regulace světla v místnostech. Navíc za velice příznivou cenu. Žaluzie nabízí účinný druh ochrany proti prudkému slunečnímu svitu. Montáž žaluzií není navíc limitována typem okna - lze je použít do všech druhů oken.

Pokud hledáte alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, můžete zvolit látkové zastínění a rolety na okna. Nabízíme také speciální zatemňovací rolety, které jsou vyrobené z látky, která zcela pohlcuje světlo. Zatemňovací rolety jsou vhodné zejména do administrativních budov a škol.

Velmi populární jsou látkové plisse žaluzie a japonské stěny. Ty umí výrazně oživit interiér domu nebo bytu.

Vertikální žaluzie

Pro zastínění velkých ploch i k předělení velkých místností jsou vhodné vertikální žaluzie. Ty je možné dodávat i v provedení z nehořlavých materiálů. Vertikální žaluzie jsou populární zejména v kancelářských prostorách. Materiály s obsahem skelného vlákna pak uvítají zejména alergici.

Žaluzie a rolety do interiéru dodáváme pro Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Tanvald a okolí. Napište si o odborné zaměření a cenovou nabídku zdarma.

Venkovní žaluzie a rolety

Venkovní žaluzie efektivně zadrží tepelnou energii - podle potřeby chladí nebo ohřívají interiér. Jsou účinnější než žaluzie vnitřní. Venkovní žaluzie lze dovybavit čidly na přítomnost světla. Žaluzie pak reagují na intenzitu slunečních paprsků i povětrnostní podmínky.

Obdobnou funkci jako venkovní žaluzie mají i venkovní rolety. Předokenní rolety účinně zabraňují tepelným ztrátám a přirozeně regulují teplotu v domě. Umí utlumit nepříjemné zvuky z ulice. Venkovní rolety též ochrání okna před rozmary počasí.

Venkovní žaluzie a rolety nejen zadrží teplo uvnitř a hluk venku. Také ochrání interiér před zvědavýma očima zlodějů i sousedů.

Markýzy pro balkony a terasy

Pro balkony a terasy jsou vhodné markýzy. Markýza chrání před slunečními paprsky a poradí si i s mírným deštěm. Markýzy lze navíc vybavit elektrickým ovládáním a čidlem slunce / vítr. Nebudete pak muset myslet na zatahování markýzy na noc nebo před silným větrem.

Venkovní žaluzie, rolety a markýzy dodáváme pro Liberec, Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Tanvald, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav. Zavolejte nám. Přijedeme zaměřit a navrhnout optimální venkovní žaluzie, rolety nebo markýzy pro vaši nemovitost. Cenová nabídka není zpoplatněna.

O firmě MB Roll

Firma MB Roll dodává výhradně spolehlivé a kvalitní produkty. Naše rolety, žaluzie i markýzy splňují veškeré požadavky zákazníků a vysoké nároky na funkčnost a kvalitu.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele žaluzií, rolet a markýz pro Liberec, Jablonec nad Nisou, Železný Brod, Tanvald, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, kontaktujte nás. S vyměřením a montáží naší stínící techniky máme mnohaleté zkušenosti a rádi Vám s výběrem či vyměřením pomůžeme. Cenová nabídka je nezávazná a zdarma.

Partneři

West-end - servis výpočetní techniky

Žaluzie • rolety • markýzy
Široký výběr kvalitního sortimentu za příznivé ceny

MB Rol s.r.o.
Pěnčín, Huť 25
468 26 Huť

IČO: 05669049
DIČ: CZ05669049
(+420) 777 181 667
michal.bernat@mbzaluzie.cz

spolehlivá firma

MB Žaluzie