Home | Exteriéry | Rolety venkovní

Rolety venkovní

Venkovní hliníkové rolety firmy JS KONSORCIUM s.r.o. Vám budou sloužit nejen v rodinném domku,na oknech bytů a kanceláří,ale i v prostorách určených k podnikatelské činnosti.Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled.

Volba správného typu závisí na požadavcích, které budete na výrobek klást. Abychom vyhověli potřebám všech zákazníků, nabízíme širokou paletu hliníkových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou. Těm z Vás, kteří upřednostňují ochranu proti násilnému vniknutí, doporučujeme extrudované lamely v kombinaci s dalšími osvědčenými zabezpečovacími prostředky, jako jsou např. zajištění na klíč, zástrče a automatická jištění. Ovládacích systémů je několik druhů, od ručního ovládání lankem, páskem nebo pružinou až po elektromotory řízené dálkovým ovládáním.

Venkovní rolety 1 Venkovní rolety 2

Hliníkové profily, vyráběné na plně automatických linkách, a pečlivě vybrané materiály garantují stálou a neměnnou kvalitu všech komponentů. Používané barvy jsou odolné proti otěru a nepodléhají působení vlivů znečištěného prostředí. I po letech zůstanou jejich barvy stejně výrazné. Imitace dřeva jsou velmi přirozené, vodící lišty a boxy jsou renolitovány v odstínech zlatý dub, ořech a mahagon.

Ovládání rolet pomocí spínačů nebo dálkového ovládání bude hračkou i pro Vaše děti. Stačí jen zmáčknout tlačítko a rolety se tiše nastaví do polohy, kterou si budete přát. Ovšem nemusíte s roletami manipulovat vůbec. Řídící automatické systémy Vám umožní naprogramovat v týdenním cyklu pohyb rolet podle Vašich představ.

Rolety se vyrábějí ve třech typech boxů

Klasické

Určeny pro montáž do již ukončených staveb domů a bytů.

Venkovní rolety 3 Venkovní rolety 4

 

Omítatelné

Určené k zaomítání nebo zakrytí obkladem či klinkrovým zdivem.

Venkovní rolety 5 Venkovní rolety 6

 

Speciální

Vhodné pro montáž do překladů RONO a HELUZ.

Venkovní rolety 7 Venkovní rolety 8 Venkovní rolety 9

 

Venkovní rolety 10Rolety lze rovněž kombinovat se sítěmi proti hmyzu ve společném boxu. Maximální šířka takové rolety je 1700 mm, používají se dvojité vodící lišty 53x43 mm.

Žaluzie • rolety • markýzy
Široký výběr kvalitního sortimentu za příznivé ceny

MB Rol s.r.o.
Pěnčín, Huť 25
468 26 Huť

IČO: 05669049
DIČ: CZ05669049
(+420) 777 181 667
michal.bernat@mbzaluzie.cz

spolehlivá firma

MB Žaluzie